Jakie usługi świadczy ślusarz?


Pogotowie ślusarskie działające 24 godziny na dobę cieszy się ogromnym powodzeniem. Niekiedy branże muszą być przygotowane na całodobowy serwis, w tym także ślusarze. Nagła, niespodziewana sytuacja jak na przykład problem z zamkiem wymaga pomocy specjalisty.
Jakie usługi oferuje ślusarz?
Wymiana zamków- zgubione klucze, zepsuty zamek wymaga skorzystania z usługi ślusarza, który otworzy i wymieni zamek w drzwiach. Awaryjne otwieranie jest popularne, kiedy padamy ofiarą kradzieży i tracimy klucze do mieszkania. Ślusarz Gdańsk. Dodatkowo zalecana jest zmiana zamków, by nikt niepowołany nie dostał się do mieszkania.
Awaryjne otwieranie auta- zdarzają się sytuacje, gdy kluczyk zostanie zatrzaśnięty w aucie. Aby uniknąć konieczności wybijania szyby, warto zadzwonić po ślusarza, który otworzy zamek bez uszkodzenia szyby i zamka.
Dorabianie kluczy- często zgłaszamy się do serwisów, by dorobić klucze.
Dodatkowe usługi ślusarskie
Jeśli twój zamek ciężko się otwiera lub zacina się, skorzystaj z porady ślusarza, który dzięki szybkiej reakcji może uchronić cię przed popsuciem się zamka. Będzie to zdecydowanie tańsza i szybsza usługa.

Polecane: wykończenia wnętrz Poznań.