Kameralne przyjęcie weselne


Choć wesela na 300 osób to wciąż norma, nie wszyscy się na nie decydują. Niezależnie od tego, czy pragniemy skromnej uroczystości bez przepychu, czy mamy małą rodzinę i chcemy ten wyjątkowy dzień spędzić tylko w gronie najbliższych – nic nie stoi na przeszkodzie, by nasze przyjęcie weselne było kameralne.
Jakie miejsce wybrać na małe wesele? Na myśl przychodzi od razu sala weselna, jednak tutaj może być problem z rezerwacją w wybranym terminie. Trzeba się spieszyć i rozglądać za salą dobry rok wcześniej, nie ma tu miejsca na spontaniczność. Jeśli planujemy obiad, kolację i tańce dla parudziesięciu osób, nada się także duża Restauracja Komorniki. Najlepiej wybrać się we dwoje na obiad, by sprawdzić jakość serwowanych potraw i obejrzeć pomieszczenia osobiście. Na zdjęciach wnętrza mogą wyglądać na sporo większe niż są w rzeczywistości.
Coraz większą popularnością cieszą się wesela na świeżym powietrzu, pod namiotami weselnymi. Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących wynajem namiotów w różnych kształtach i różnej wielkości. Jeśli mamy do dyspozycji duży ogród lub działkę pod lasem, będzie to także piękna sceneria do niewymuszonej, weselnej sesji zdjęciowej. Polecamy: Wesela Poznań.